Všechny kategorie

Jsi tady: Domů>Produkty>Příslušenství>Rukavice

Plavání
Plavání
Plavání
Plavání
Plavání
Plavání
Plavání
Plavání
Plavání
Plavání
Plavání
Plavání
Plavání
Plavání

Muži Ženy Pomáháme horní části těla Odolnost Vodní fitness Trénink odolnosti proti vodě Sportovní plavecké rukavice s plachetkou

Materiál

Svršek: 80% Polyester. 20% Spandex

Podšívka: SBR&SCR&CR

Jiný požadavek zákazníka Fabric Can Custom

Příslušní lidé

Všichni lidé

funkce

Potápění, surfování, plavání, vodní lyžování, podmořský rybolov pláž,eCT

funkce

Antibakteriální, Anti-UV, Velká velikost,

vlastnost

100% vodotěsný 

Barva 

Černá 

Velikost

S, M, L nebo přizpůsobenépopis produktu

● Perfektní ochrana rukou - Tyto neoprenové rukavice jsou lepené slepým stehem, pevné, ale flexibilní, poskytují dokonalou ochranu vašim rukám při různých vodních sportech, udržují vaše ruce v bezpečí před nebezpečnými předměty nebo tvory.

● Udržujte ruce v teple - Potápěčské rukavice jsou vyrobeny z prvotřídního neoprenu, který je zateplený a potažený měkkou elastickou látkou, neustále udrží vaše ruce v teple při vodě a zimních sportech.

● Skvělá rukojeť na dlani - S protiskluzovými neoprenovými rukavicemi na dlaních s potiskem gumy si můžete být jisti, že nikdy neztratíte přilnavost při šnorchlování, surfování, plavání, plachtění, potápění, jízdě na kajaku, raftingu, kanoistice, plavbě na lodi nebo jiných vodních aktivitách.

● Nastavitelné zapínání na zápěstí - Na zápěstích rukavic jsou pásky na suchý zip, které zajišťují minimální pronikání vody a těsně přiléhají, aby neoprenové rukavice nesvlékaly, umožňují volný pohyb rukou a nabízejí vysokou tepelnou izolaci proti studené vodě.

● Široký Unisex Fit - Předtvarovaný ergonomický design se spolehlivým pětiprstovým poskytuje extrémní padnutí, od velikosti XS po 2XL, široce vhodný pro většinu lidí, bude skvělým dárkem pro milovníky vodních a zimních sportů.

DOTAZ
zanechat vzkaz
Chat online

Dobrý den, před online chatem prosím zanechejte své jméno a e-mail, aby nám neunikla vaše zpráva a hladce vás kontaktovali.